Listopad v naší třídě.

Spolubydlení s třídou PrŠ II. pokračuje . Měli jsme sice malou odluku, ale pokládání nové podlahy v PrŠ II způsobilo sdílení naší třídy s vedlejší třídou na dalších cca 14 dní. Máme tak prostor pro společné natáčení krátkého filmu o praktické škole dvouleté a nacvičování písničky na vánoční setkání. Naše třída byla navštívit Most do života a Křižovatku. Jsou to organizace, které by žáci mohli navštěvovat po ukončení školní docházky. Byly to inspirující a příjemné exkurze. Současně jsme se vrhli do výroby vánočních ozdob z ručního papíru a pomáhali jsme hrabat listí na zahradě.

Mgr. Michaela Spurná